Bekir ALANOĞLU
Kurum Müdürü
RESMİ KURUMLAR
GENEL BÜTÇE AMBARI

 

          Genel bütçe ambarından birimlerce talep edilen her türlü malzemenin ilgili memurlara teslimini sağlar, bunlar ile ilgili tüm kayıtların saklanmasını sağlar.
          Kurumla ilgili gıda maddeleri, kırtasiye, basılı evrak ve her türlü tüketim malzeme ihtiyaçlarını satın alma sürelerini de göz önünde bulundurarak temin edilmesi için ilgili birimler dağıtır..
          Hükümlülere ait iaşe bordrolarının tanzimini sağlar, tahsili için gerekli işlemleri yapar. Tahsil edilmeyen iaşe bordroları ile ilgili mevzuat hükümlerini uygular.
          Haftalık yemek listelerini ilgili yerlere astırır. E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda hazırlanarak kuruma gönderilen günlük iaşenin düzenli gelmesini sağlar.
          Genel bütçeye ait taşıt araçlarının akaryakıt ihtiyaçlarını ikmal eder ve Genel Bütçeye ait olan tüm araçların bakım ve onarımının yaptırır.
            Bina bakım-onarım işlerinin ödenek temin ve tamiratının  yapılmasını sağlar.
            Demirbaş kayıtlarının tutulmasının ve TKYS ortamına aktarılması ve  kontrolünü sağlar.
            Genel bütçe ödenek temin işlemlerinin takip edilmesi ve Kurumun Su, Elektrik, Doğalgaz Telefon ve diğer ödemelerinin zamanında yapılmasını sağlar.
            Kuruma ait her türlü tapu kaydı ile projeleri dosyalar halinde  muhafaza eder.

 SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Telif Hakları Saklıdır.Bu Sitede ki İçerikler, İzinsiz olarak Kopyalanamaz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.